Informační blog o aktuálním dění ve filatelii... poštovní známky, dopisnice, příležitostná poštovní razítka, filatelistické výstavy a veletrhy, a to nejen z Česka ...včetně odkazů na jednotlivé poštovní správy, národní filatelistické organizace a poštovní muzea.

2013/11/19

ČESKO (Plzeň) - Pozvánka na setkání Českomoravské společnosti pro poštovní historii

V sobotu 23. listopadu 2013 se v Plzni uskuteční pravidelné "podzimní" setkání členů a příznivců Českomoravské společnosti pro poštovní historii (ČMSPH).


Setkání se uskuteční od 12.00 hodin v prostorách restaurace Penzionu Švejk na adrese: Klatovská třída 1204/125, 301 00 Plzeň (roh Dvořákovy ulice a Klatovské třídy), tramvají číslo 4 do zastávky „Dvořákova“.Setkání nemá formální program, koná se v Penzionu Švejk pověstném výbornými špekovými knedlíky a plzeňským pivem. V rámci setkání proběhne neformální diskuse účastníků o poštovně-historických tématech, setkání s místními filatelisty i výměna materiálu. A samozřejmě dojde i na občerstvení místními specialitami (náklady si hradí každý účastník sám).

Záběr z loňského setkání Společnosti. Její předseda pan Libor Kunc těsně po zahájení setkání. To před ním je proslavený "Guláš feldkuráta Otto Katze se špekovým a houskovým knedlíkem". Fotografie: Jiří Neumann.

Setkání je otevřené nejen členům ČMSPH a Sekce polních pošt, ale i ostatním filatelistům a poštovním historikům.

Žádné komentáře:

Okomentovat