Informační blog o aktuálním dění ve filatelii... poštovní známky, dopisnice, příležitostná poštovní razítka, filatelistické výstavy a veletrhy, a to nejen z Česka ...včetně odkazů na jednotlivé poštovní správy, národní filatelistické organizace a poštovní muzea.

2015/03/16

ČESKO - O sbírání vlastních známek (III.) ... nové objevy chybotisků

V sobotu 14. března 2015 se v Praze uskutečnilo zasedání Společnosti sběratelů čs. známek v jehož rámci proběhla prezentace nově vydané publikace "KATALOG vlastních známek Česká republika (2012-2015)".

V jejím rámci byl představen unikátní nález chybotisků již vydaných "vlastních známek", který se bezesporu stane jedním z dosud nejvýznamnějších z období vydaných českých známek. Podrobný popis těchto chybotisků je součástí vydaného katalogu. 

Závěr prezentace byl věnován dotazům přítomných členů Společnosti. Zejména z oblasti poštovního použití vlastních známek, jejich ocenění a možnostem budování sbírek. 

Podrobnou informaci o průběhu zasedání Společnosti přineseme v samostatném článku.
_____________________________Celobarevný „KATALOG vlastních známek Česká republika (2012-2015)“ na 290 stranách kompletně popisuje veškeré vydané známky, včetně 490 vyobrazení, 923 cenových záznamů a 18 tabulek. Cena katalogu je 499,00 CZK.

Nový katalog objednávejte na e-mailové adrese: 


Katalog je zasílán v protinárazové obálce doporučeným (R-) dopisem prostřednictvím státního podniku Česká pošta. K ceně je připočítávána částka za poštovné ve výši 47,00 CZK. V případě požadavku na zaslání dobírkou, je příplatek k poštovnému ve výši 49,00 CZK. Zásilka je vždy filatelisticky frankována.
Žádné komentáře:

Okomentovat