Informační blog o aktuálním dění ve filatelii... poštovní známky, dopisnice, příležitostná poštovní razítka, filatelistické výstavy a veletrhy, a to nejen z Česka ...včetně odkazů na jednotlivé poštovní správy, národní filatelistické organizace a poštovní muzea.

2013/12/28

NEWSPHILA - Ceník reklamy a statistická data 2010-2013

Dnešního dne - v sobotu 28. prosince 2013 - jsme na stránkách našeho blogu zveřejnili ceník reklamy, platný pro rok 2014.


Naleznete jej ve formátu ".pdf" jako předposlední příspěvek zveřejněný v pravém sloupci našeho blogu. Pro zvýraznění jsme použili obrázek pana Vajíčka z reklamy zveřejňované v Československé televizi v sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století. Odkaz na ceník přikládáme ještě zde.

Zájemci o inzerci zde naleznou cenu za umístění standardního banneru (včetně jeho případného zpracování) umístěného na titulní straně, dále ceny za jeho dominantní, prémiové, prioritní či standardní umístění.  


Jako poslední příspěvek zveřejněný v pravém sloupci našeho blogu byla - opět ve formátu ".pdf" - zveřejněna statistická data z let 2010 až 2013 (s uzávěrkou 30. listopadu 2013), která se týkají blogu NEWSPHILA. Odkaz na data přikládáme ještě zde.

Zájemci zde najdou údaje o počtu zobrazených stránek, odkazujících webech, zobrazení stránek podle zemí, statistiky zveřejněných stránek, statistiky zveřejněných příspěvků, zobrazení stránky podle prohlížečů, zobrazení stránky podle operačních systémů, a počet zveřejněných článků (příspěvků). 

Jiří Neumann
NEWSPHILA z.s.p.o.

Žádné komentáře:

Okomentovat