Informační blog o aktuálním dění ve filatelii... poštovní známky, dopisnice, příležitostná poštovní razítka, filatelistické výstavy a veletrhy, a to nejen z Česka ...včetně odkazů na jednotlivé poštovní správy, národní filatelistické organizace a poštovní muzea.

2014/12/16

ČESKO - Pamětní listy s Járou Cimrmanem vyprodány!

Dne 26. listopadu 2014 byl společně se vzorovým vydáním kruhových "vlastních známek" s vyobrazením Járy Cimrmana vydán i Pamětní list oddělení známkové tvorby státního podniku Česká pošta.


O jeho vydání jsme informovali v samostatném článku v den vydání - tedy 26. listopadu 2014. Byl vydán v celkovém nákladu 2.400 kusů, jeho prodejní cena byla stanovena v den vydání na 30,00 CZK.


Jak vyplývá ze zveřejněné informace (v sobotu, dne 13. prosince 2014) na filatelistickém blogu "http://expo-net.blogspot.cz/" paní Marií Chábovou, vedoucí prodejny Známkové tvorby státního podniku Česká pošta (umístěné v prostorách hlavní pošty "110 00 PRAHA 1" v Jindřišské ulici) byl celý náklad Pamětních listů vyprodán během několika desítek minut.


Aktuální tiskový servis společnosti NEWSPHILA. V souvislosti s vydáním kruhových "vlastních známek" státního podniku Česká pošta v listopadu roku 2014 jsme na stránkách blogu NEWSPHILA zveřejnili následující texty:
_____________________________Celobarevný „KATALOG vlastních známek Česká republika (2012-2015)“ na 290 stranách kompletně popisuje veškeré vydané známky, včetně 490 vyobrazení, 923 cenových záznamů a 18 tabulek. Cena katalogu je 499,00 CZK.

Nový katalog objednávejte na e-mailové adrese: 


Katalog je zasílán v protinárazové obálce doporučeným (R-) dopisem prostřednictvím státního podniku Česká pošta. K ceně je připočítávána částka za poštovné ve výši 47,00 CZK. V případě požadavku na zaslání dobírkou, je příplatek k poštovnému ve výši 49,00 CZK. Zásilka je vždy filatelisticky frankována.
Žádné komentáře:

Okomentovat