Informační blog o aktuálním dění ve filatelii... poštovní známky, dopisnice, příležitostná poštovní razítka, filatelistické výstavy a veletrhy, a to nejen z Česka ...včetně odkazů na jednotlivé poštovní správy, národní filatelistické organizace a poštovní muzea.

2017/07/26

ČESKO - O "zemětřesení" na českém Aukru

Na českém Aukru dojde k významné změně. Tou první, kterou bezesporu pocítí všichni uživatelé je plánovaná odstávka v termínu od 31. července do 2. srpna 2017, o které na titulní straně portálu informuje pan Václav Liška, ředitel a spolumajitel.


Důvody dále vysvětluje pan Marek Krška, produktový manažer Aukra: "Už brzy bude Aukro naše. Konečně jsme se dočkali. Den D je dnem, kdy přestřihneme pupeční šňůru s Allegro.pl a definitivně se postavíme na vlastní nohy. Ale pár desítek hodin to potrvá! Připravte se na to, že během nich Aukro nepojede."


Pro všechny uživatele tohoto aukčního serveru doporučujeme si prostudovat v obrázku výše zmíněnou rubriku "Otázky a odpovědi", kde by se měli seznámit s radostmi či starostmi, které je s přechodem na novou platformu budou očekávat...

Žádné komentáře:

Okomentovat