Informační blog o aktuálním dění ve filatelii... poštovní známky, dopisnice, příležitostná poštovní razítka, filatelistické výstavy a veletrhy, a to nejen z Česka ...včetně odkazů na jednotlivé poštovní správy, národní filatelistické organizace a poštovní muzea.

2017/07/13

ČESKO - Nové vlastní známky (VZ 0064) "BERNARD - Pivo jako šperk"

Ve čtvrtek 13. července byly vydány další "vlastní známky" České republiky. Jejich objednavatelem je Pivovar Bernard a název emise zní "Pivo jako šperk".


Archové vydání obsahuje celkem dvacet pět známek nominální hodnoty "A" (tedy v den vydání emise ekvivalent 16,00 CZK, tj. tuzemské výplatné za standardní dopis do hmotnosti 50 gramů), celková nominální hodnota známek na archu je 400,00 CZK. Celkem bylo vydáno 600 kusů tiskových archů (s celkovým počtem 15.000 kusů poštovních známek).


První řada známek obsahuje pět známek s motivem "pivního" náramku (doplněného o logo Pivovaru Bernard s heslem "Vlastní cestou"), těchto známek bylo vydáno 3.000 kusů.


Druhá řada známek (dalších pět známek stejného motivu) zobrazuje "pivní" náhrdelník (doplněný o logo Pivovaru Bernard s heslem "Vlastní cestou"), náklad je rovněž 3.000 kusů.


Třetí řada (opět o pěti známkách stejného motivu) zobrazuje "pivní" piercing (doplněný o logo Pivovaru Bernard s heslem "Vlastní cestou"), náklad známek je 3.000 kusů. 


Čtvrtá řada známek (opět o pěti kusech stejného motivu) zobrazuje dva "pivní" prsteny (doplněný o logo Pivovaru Bernard s heslem "Vlastní cestou"), náklad známek je 3.000 kusů.      


Poslední - pátá - řada (pět známek stejného motivu) zobrazuje tři "pivní" náušnice (doplněné o logo Pivovaru Bernard s heslem "Vlastní cestou"), náklad známek je 3.000 kusů.     

Žádné komentáře:

Okomentovat