Informační blog o aktuálním dění ve filatelii... poštovní známky, dopisnice, příležitostná poštovní razítka, filatelistické výstavy a veletrhy, a to nejen z Česka ...včetně odkazů na jednotlivé poštovní správy, národní filatelistické organizace a poštovní muzea.

2014/05/15

ČESKO - Příležitostné poštovní dopisnice PRESSFIL "Noc kostelů 2014"

Dnes - ve čtvrtek 15. května 2014 - vychází letošní třináctá emise příležitostných poštovních dopisnic České republiky v designu a s logem PRESSFIL.

Dopisnice (katalogové označení Pre. 14/14 a Pre. 15/14) s natištěnou známkou vzoru "Poštovní trubka" nominální hodnoty "A" (tuzemské výplatné, v den vydání ekvivalent 13,00 CZK) připomínají Noc kostelů 2014 (tentokrát Diecézi plzeňskou a Arcidiecézi olomouckou), která připadá na letošní 23. květen. 
Limitovaný náklad příležitostných poštovních dopisnic této emise je 1.000 kusů sad, prodejní cena je stanovena na částku 59,00 CZK / ks.INFORMACE O PRODEJI DOPISNIC

Dopisnice je možno objednat přímo na e-mailu: nakup-prodej.newsphila@centrum.cz, nebo prostřednictvím e-shopu NEWSPHILA.
Při zaslání v rámci České republiky je k ceně účtováno poštovné ve výši 47,00 CZK. V případě požadavku na službu dobírka je k ceně poštovného připočítáván příplatek ve výši 49,00 CZK.
Sběratelské materiály jsou standardně zasílány formou doporučeného (R-) dopisu v protinárazové obálce. Zásilka je vždy filatelisticky frankována.
Pro dotazy a informace použijte e-mail: newsphila.plzen@centrum.cz.

INFORMAČNÍ SERVIS NEWSPHILA

Dne 16. srpna 2015 bylo zveřejněno na YouTube video s prezentací všech příležitostných poštovních dopisnic (PRESSFIL) vydaných v roce 2014. Žádné komentáře:

Okomentovat